Telefon
WhatsApp
  Çalışma Saatleri 09:00 - 18:00       Bizi Arayın 0 (212) 320 66 50       Bize Yazın info@elarelektronik.com.tr
Hakkımızda

Hakkımızda

Elar Güvenlik Kimdir? (Hakkımızda)

Dünya’nın önde gelen elektronik güvenlik sistemleri üreticilerinin ana dağıtıcısı olarak, Türkiye’de güvenlik sektörünün ise en eski ve en köklü firmalarından bir tanesi olan Elar Elektronik ve Güvenlik, 2004 yılında İstanbul’da kuruldu. İleri teknolojinin tüm imkânlarına sahip donanımlı hatları, uzman kadrosu ve gelişime açık yapısıyla da kısa sürede sektörün önemli şirketleri arasına adını yazdırmayı başardı.

Elar Elektronik ve Güvenlik, bugün İstanbul Perpa’da yer almakta ve tecrübeli çalışanları ile sektöre kalite ve yenilik sunmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir. Merkez satış müdürlüğü İstanbul Perpa’da yer almaktadır.

Sektörün lider firmalarından Elar Elektronik, Güvenlik Kameraları, Kayıt Cihazları, Ekipmanları ve Proje Desteği gibi müşterilerinin ihtiyaçlarına geniş bir ürün yelpazesi ve hizmet sunuyor.

Ürünlerini, hizmet yöntemlerini durmaksızın yenileyerek daima sektöre öncülük etme anlayışı ile hareket eden Elar Elektronik ve Güvenlik; kaliteden ödün vermeden, müşteri memnuniyeti ve bağlılığını sağlama ilkesine sadık kalarak hedeflerine hız kesmeden ilerliyor.

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak içinHemen Arayın!

(0212) 320 66 50
Hemen Arayın!

Talep Formu